Stylové bary

Stylové bary, opět něco, za čím stojí naše tvořivost a fantazie. Přemýšleli jsme, jak vzhledem k rozloze areálu uchopit servis nápojů tak, aby byl zajištěn jejich dostatek, ale také jsme je chtěli podat stylově a originálně. V rámci celého areálu tedy připravujeme samoobslužné bary, které zajišťují pohodovější práci našemu personálu a šetříme tím vaše finance.

Bary vám stylově a tematicky nazdobíme a v průběhu svatby neustále doplňujeme. Tato forma servisu nápojů se stala určitým druhem zábavy pro svatební hosty a každý si míchá drink dle své libosti a aktuální potřeby alkoholu.

Limonádový bar

V limonádovém baru hosté najdou (stylové) skleněné barely s různými příchutěmi domácích limonád. Limonády mícháme z vlastnoručně dělaných domácích sirupů, jejichž hlavní suroviny nám dala sama příroda z našeho okolí. Vybrat si můžete např. levanduli, mátu, meduňku, kopřivu, růži, bez či lípu. Milují je nejen děti, ale také dospělí, kteří si je s oblibou “vylepšují” ginem či proseccem.

Vinný bar

Do vinného baru pro vás máme v nabídce celou řadu dodavatelů kvalitních česých vín, která jsme všechny sami ochutnali. Do vinného baru pro vás a vaše hosty opět připravíme vše potřebné včetně lahví. Ty, které mají rády chlad, budou k dispozici v samoobslužné lednici, ostatní připravíme rovnou na bar, abyste jste si vína vychutnali ve právných teplotách.

Whisky/Rum bar

To je opět stylově připraven originální bar s širokou nabídkou různých druhů whisky a rumů, které si můžete vychutnat buď samostatně nebo v kombinaci s Coca Colou, kterou připravujeme do stylového plecháče a je nedílnou součástí tohoto velmi oblíbeného zákoutí. Doplnit jej můžeme také o bedýnku s doutníky, aby to mužská část vašich hostů měla se vším všudy.

Bar míchaných drinků

Bar míchaných drinků patří mezi ty nejzábavnější koutky u nás. Bar obsahuje vše potřebné pro přípravu oblíbených letních nápojů včetně ledu, brčka a ozdob, ale také nechybí návod, jak který drink namíchat, takže nemusíte mít obavu, že by se u toho hosté nějak trápili. Namíchat si u nás mohou ty nejoblíbenější letní kombinace jako GinTonic, Aperol Spritz či Hugo.