1. Jaké služby Za Vratama nabízíte?

Mezi základní službu Za Vratama patří pronájem areálu na tři dny na svatbu či jinou akci a k tomu jsme schopni zajistit další služby, a to personál, nápoje a s tím spojené aranžmá samoobslužných barů, dekorace areálu a slavnostní tabule, fotokoutek, chill zóny na zahradě, koordinace svatebního dne, ubytování a v neposlední řadě také obřad Za Vratama. 

2. Jakou máte maximální kapacitu na svatbu?

Maximální kapacita našich vnitřních prostor je 120 hostů. V případě venkovních svateb jsme schopni zajistit svatby i nad 120 hostů.

3. Jaká je ubytovací kapacita v areálu?

Přímo v areálu je připraveno novomanželské apartmá s vlastním sociálním zařízením. Dále pak rodinný pokoj s maximální kapacitou až 8 hostů, který má také vlastní sociální zařízení. Je zde ještě mini pokojíček, kde mohou probíhat např. přípravy ženicha a následně zde také mohou přespat dva nenároční nebo třeba příliš společensky unavení hosté. 🙂

Druhým typem ubytování Za Vratama jsou boho stany na zahradě. K dispozici jich bude celkem 5 a v každém stanu bude 2x dvoulůžková postel a 1x jednolůžková postel. Celkem tedy ve stanech na zahradě můžeme ubytovat 25 vašich hostů. U stanů bude také sociální zařízení. 

4. Jak je to u vás s nápoji?

Za Vratama nápoje zajišťujeme formou samooblužných barů. Proč? Až k nám přijedete, pochopíte. Celý areál je velmi rozsáhlý a členitý a my vám jej na vaši svatbu chceme dopřát celý k dispozici, abyste si užili jeho atmosféru a vychutnali si tak každé zákoutí. Proto ty bary. Připravíme limonádový a vinný bar, pak bar míchaných drinků a whisky&rum bar. Kromě limonád, lahví do baru míchaných drinků a piva si můžete láhve za korkovné zajistit sami nebo to necháte na nás. Domácí pálenka má u nás vrata otevřena a neúčtujeme žádné korkovné, protože svatba bez domácí slivovice prostě není svatba, že? 

5. Je u vás omezena hudba?

Vzhledem k tomu, že se nacházíme na okraji malebné vesničky a velmi si vážíme našich sousedů, venkovní party s živou či reprodukovanou hudbou u nás může probíhat do 22 hod. a poté se kapela/DJ otočí směrem do sálu, který se uzavře a zábava může pokračovat do 2 hod. I po tomto čase hosté mohou samozřejmě dále pokračovat v zábavě, ale již bez hudebního doprovodu. 

6. Vaříte Za Vratama?

Za Vratama máme kvalitně vybavenou kuchyň, ale nevaříme. 🙂 Rádi vám doporučíme námi osvědčené dodavatele cateringu z našeho okolí.