Chill zóny

Chill zóny jsou naší srdeční záležitostí, jelikož chceme, aby svatby Za Vratama byly ve znamení pohody v přírodě. Na naší upravené zahradě pro vás ve stínu stromů připravíme do posledního detailu vyladěné relaxační koutky, ve kterých si můžete vychutnat odpolední kávu nebo vlastnoručně namíchaný drink. Taburety, puffy, deky, polštáře, stolečky, houpací sítě a mnoho dalších dekorací vyladíme k vaší spokojenosti.

V nabídce máme až pět stylových koutků včetně dětského, který umístíme tak, abyste o svých ratolestech měli přehled a byly zajištěn jejich bezpečný pohyb v zahradě. 

Dekorace

Mezi naše služby patří samozřejmě dekorování a aranžmá našich prostor, a to nejen slavnostní tabule, ale kompletně celého areálu. Většinu dekorací vlastnoručně tvoříme s láskou k přírodě. Naše výzdoba se skládá především z přírodních materiálů v duchu boho stylu, který podtrhuje genius loci našeho místa.

Známe každý kout našeho areálu a vždy se budeme snažit areál nazdobit tak, abychom naplnili či nejlépe předčili vaše očekávání. Dekorace jsou naše vášeň a záliba, takže stále vymýšlíme novinky a vše ladíme tak, abychom vytvořili neokoukané a originální prvky vytuněné do posledního detailu.

Nepotkal se náš vkus s vaší představou? Nevadí! Řekněte nám o směru, kterým se chcete v rámci dekorování svatebního místa vydat a společně to vymyslíme!

Stylové bary

Stylové bary, opět něco, za čím stojí naše tvořivost a fantazie. Přemýšleli jsme, jak vzhledem k rozloze areálu uchopit servis nápojů tak, aby byl zajištěn jejich dostatek, ale také jsme je chtěli podat stylově a originálně. V rámci celého areálu tedy připravujeme samoobslužné bary, které zajišťují pohodovější práci našemu personálu a šetříme tím vaše finance.

Bary vám stylově a tematicky nazdobíme a v průběhu svatby neustále doplňujeme. Tato forma servisu nápojů se stala určitým druhem zábavy pro svatební hosty a každý si míchá drink dle své libosti a aktuální potřeby alkoholu.

Limonádový bar

V limonádovém baru hosté najdou (stylové) skleněné barely s různými příchutěmi domácích limonád. Limonády mícháme z vlastnoručně dělaných domácích sirupů, jejichž hlavní suroviny nám dala sama příroda z našeho okolí. Vybrat si můžete např. levanduli, mátu, meduňku, kopřivu, růži, bez či lípu. Milují je nejen děti, ale také dospělí, kteří si je s oblibou “vylepšují” ginem či proseccem.

Whisky/Rum bar

To je opět stylově připraven originální bar s širokou nabídkou různých druhů whisky a rumů, které si můžete vychutnat buď samostatně nebo v kombinaci s Coca Colou, kterou připravujeme do stylového plecháče a je nedílnou součástí tohoto velmi oblíbeného zákoutí. Doplnit jej můžeme také o bedýnku s doutníky, aby to mužská část vašich hostů měla se vším všudy.

Bar míchaných drinků

Bar míchaných drinků patří mezi ty nejzábavnější koutky u nás. Bar obsahuje vše potřebné pro přípravu oblíbených letních nápojů včetně ledu, brčka a ozdob, ale také nechybí návod, jak který drink namíchat, takže nemusíte mít obavu, že by se u toho hosté nějak trápili. Namíchat si u nás mohou ty nejoblíbenější letní kombinace jako GinTonic, Aperol Spritz či Hugo.

Vinný bar

Do vinného baru pro vás máme v nabídce celou řadu dodavatelů kvalitních českých vín, která jsme všechny sami ochutnali. Do vinného baru pro vás a vaše hosty opět připravíme vše potřebné včetně lahví. Ty, které mají rády chlad, budou k dispozici v samoobslužné lednici, ostatní připravíme rovnou na bar, abyste jste si vína vychutnali ve správných teplotách.

Fotokoutek

Zakládáme si na kvalitě a originalitě, a proto u nás nesmí chybět stylový fotokoutek opět laděný v boho atmosféře. Vytvořili jsme pro vás bohatý koutek pro vaše svatební fotky trochu jinak! Základem našeho fotokoutku jsou staré kolejové pražce, které nám vytvořily originální pozadí. Dále pro vás v případě vašeho zájmu nachystáme dvě Halabala křesla a perský koberec. Doladíme přírodními nebesy a sušinami, ale jenom pokud budete chtít. 

Líbí se vám vybavení a místo pro fotokoutek, ale chtěli byste si jej vyzdobit jinak? Není problém. Sdělte nám vaši představu a společně to vymyslíme a vyladíme k vaší spokojenosti! Těšíme se na vaše nové nápady. 

Kávový koutek

Stylový stánek, proškolený personál, výběrová káva a široká nabídka kávových specialit, a to jak teplé kávy, tak i ledové varianty.  Přesně takhle u nás vypadá kávový koutek, ve kterém vám naše milá obsluha připraví vaši oblíbenou kávu, kterou si můžete vychutnat třeba v relax zóně na ostrově nebo v různých zákoutích areálu a načerpat tak síly na večerní party.

Obřad Za Vratama

Naši ostrovní zahradu můžete využít také k obřadu Za Vratama a mít tak vše na jednom místě. Připravíme vám obřad se slavobránou, které jsou u nás na výběr ve více variantách. Součástí obřadu jsou židle, slavobrána a ozvučení. Vše vyzdobíme a naaranžujeme k vaší spokojenosti.

Koordinace svatebního dne

Nejste si jistí, jestli se můžete spolehnout na vaše svědky nebo jim chcete dopřát parádní a bezstarostnou zábavu po celý den svatby? Rádi vám zajistíme celkovou organizaci svatby a ujmeme se také večerní zábavy. Pomůžeme vám s naplánováním a pak se o vás postaráme od začátku až do konce.

Usměvavý personál

Zajistíme pro vás zkušený personál, který se v našem areálu neztratí a bude vám k dispozici po celou dobu svatebního dne. Číšníci a servírky budou koordinovány členkou našeho týmu, která je v gastronomickém oboru profesionálem, takže se můžete spolehnout na kvalitní servis.